The diary game better life /28.06.2022 salı günüm

in Steemit Türkiyelast year (edited)

Herkese merhaba,
Cocuklarin kosturmasindan bir turlu kendime azıcık da olsa zaman ayıramadığım, ayıramadığım gibi telefonu bile elime alacak zaman yaratamadigim icin steemit sayfasında yaklasik 1 haftadir paylaşım yapamadim. En ufak bir boşlukta bile yapmak istiyorum ama,o an mutlaka birsey oluyor ve yine yapamıyorum . Evet simdi gelelim gecirdigim bir gunu sizlerle paylasmaya.

Kizim hilal bu sene 12 sinif bitirdi ve universite sinavina girdi.
IMG-20220704-WA0007.jpg

1 yil boyunca elinden geldigi kadar calismaya calisti. Her defasinda ikizlerden kacarak ders çalıştı. Yok dersane,yok kütüphane, yok etut ,ev derken sinav zamani herseyle karsi karsiya geldi. Universite sinavini cok takmisti. Aslinda cok takmasinin sebebi etrafindaki kisiler oldu. Peki niye .... biliyormusunuz. Kisaca bahsetmek istiyorum. Hilal şimdiye kadar he konuda azim gosteren bir kisilige sahiptir. Bir hirsla da üniversite sinavina hazırlandı ama hic beklenmedigi surada ikizlet olunca haliyle istediği gibi bir ortam olmadi. Hatta ilk hamile olduğumu yani karnimdaki bebeklerin ikiz olduğunu ogrenince cok uzuldu ve ağladı. Aglama sebebide istedigi gibi ders calisamayacagi icindi. Ama ikizler olduktan sonra tum fikirler değişti. Ama yinede tam istediği ders calisamadi. Tip fakuktesi okumak istiyor. Insallag hayırlı ve guzel sonuclar gelir. Kısacası bende bu 1yil icinde yasadigi stresi azda ilsa en aza indirmek istedim. 28 haziran hilalin doğum gunuydu. Tum arkadaslarini kizli erkekli bizim eve davet etti. Aslında bizim ev planda yoktu. Bir kafede yapacaktık ama bazi nedenlersen dolayi evde kutladik. Arkadaslari arasinda hic beklemediği arkadaşları vardi. Onlari görünce cok mutlu oldu.
IMG-20220628-WA0038.jpg

IMG-20220628-WA0040.jpg

IMG-20220628-WA0036.jpg

Hilal icin beklenmedik bir doğum gunu oldu. Ileriki yaslarinda hatirlayacagi ve anlatacağı bir anısı oldu. Azda olsa morali biraz duzeldi. Insallag her sene bu zamanlara çıkarız. Rabbim saglik nasip etsin herzmn. Kızımın yaslari her zman kendisine saglik,huzur ve mutluluk getirsin.

Simdilik benden bu kadar. Tekrar görüşmek uzere hoşçakalın

Sort:  
 last year 

Kızınıza her daim başarılar dilerim. Doğum günü kutlu olsun.

 last year 

Cok teşekkür ederim sağolun 🙏🏼🙏🏼

Nice mutlu yılları olsun.
Umarım istediği bölümü kazanır.

 last year 

Teşekkür ederim insallh

Congratulations, your post has been upvoted by The Team Industrial Seven.
We support posts using the @Steemcurator06 account.
Keep typing thediarygame and using the thediarygame tag
Have a nice day.

CATEGORIESREMARKS
Plagiarism0% (100% steemexclusive)
BidbotsNO
Club Status100✔
Percentage Vote50%

Curated by @ispin

 last year 

Nice güzel yılları olsun. Doğum günü kutlu olsun :)

 last year 

Teşekkürler cnn benim

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.09
JST 0.028
BTC 27179.16
ETH 1685.81
USDT 1.00
SBD 2.23