The Diary Game -Better life season 3 - 14 June

in Steemit-Türkiye ☪last year

The Diary Game -Better life season 3 - 14 June

Adsız Tasarım Kopyası Kopyası Kopyası Kopyası (25).png

Günlük Oyunu -Daha iyi yaşam sezonu 3 - 14 Haziran

Merhaba arkadaşlar ;14.06.2021 tarihinde gün içerisinde yaptıklarımı sizlerle paylaşacağım.

SABAH


Fotoram.io (29).jpg

Haftanın ilk günü biraz geç uyandım, işe gitmek için hazırladım.Evimizin karşısında bulnan, kayın pederlerimin işlettiği büfeye giderek orada çay simit yaptım bugün. Kayın validemin evde işi var diye o gelene kadar büfeye ben baktım gelen giden müşteriler ile ben ilgilendim. Daha sonrasında işe geçtim. Haftanın ilk günü biraz yoğun geçmekte, İş yerine varınca, güvenlikçi arkadaşımızın evleneceğini öğrendim, davetiyesini alıp iyi dileklerde bulunduk. Daha sonra günlük işlerimizi yapmak için laboratuvara geçtim. Sabah kahvemi içtikten sonra yapılacak olan işleri hallettik arkadaşlarla.

ÖĞLEN- AKŞAM


Fotoram.io (30).jpg

Öğlen yemeği için eve geçerken, çarşıya uğradım. Bugün eşimin doğum günü olduğu için ona bir çiçek hazırlatıp eve gönderdim. Daha sonrasında yemek için bende eve geçtim. Öğle yemeğini evde yedikten sonra tekrardan işyerine geçtim. Kalan işleride tamamlayıp mesaiyi kapattık.

Fotoram.io (31).jpg

İş çıkışı eve geldim. Eşim teyzesi işle konuşmuş yağmur yağmazsa çocukalrı parka götürelim diye sözleşmişler. Ben işten gelince hep beraber luna parka geçtik. Çocuklar biraz eğlendikten sonra evimizn yanındaki parka geçtik, birazda orada vakit geçirdikten sonra eve geldik.

Fotoram.io (32).jpg

Daha sonra akşam yemeği yedik. Eşimin doğum günü arayan arkadaşlarla telefonda görüşme yaptıktan sonra günlüğümü yazdım. Steemit türkiyede düzenlen gün etkiliği için se.çilen kişeye steem gönderdim.

Bu günlük bu kadar arkadaşlar yarın görüşmek üzere.Okuduğunuz için teşekkür ederim…

#thediarygame #betterlife #steemit-turkiye #tr #turkiye #steemexclusive #welovepowerups

Sort:  
 last year 

Tatlı telaşlı bi gün olmuş..
Bu arada tabiki bayanlara çiçek önemli sonra kafaya taş gelebilir unutmamak iyi olmuş :) hehe

 last year 

😊😊

Coin Marketplace

STEEM 0.25
TRX 0.07
JST 0.031
BTC 23118.99
ETH 1689.51
USDT 1.00
SBD 3.20