You are viewing a single comment's thread from:

RE: Наслідки побачення в п'ятицю 13го

in Ukraine on Steemlast year (edited)

Ура, я виспався!!! 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 Вчора вечером (в п’ятницю 13го)

Я тобі зараз дуже сильно заздрю, бо спав менше трьох годин і то погано. Зараз скоренько допис накатаю і в ліжечко.

Я тобі зараз дуже сильно заздрю

Хоча насправді ні, просто хочу спати і радий, що ти відпочив))

Sort:  
 last year 

Дякую!!! Сон дуже важлива справа!!!
Коли є можливість забезпечити собі повноцінні години сну це обов'язково треба робити 😊

 last year 

Так, це справді дуже важливо - добре виспатися. Я зараз просто кайфую від відчуття того, що я добре виспався. 😊 Але мабуть що це відчути, перед тим треба добряче недоспати))

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.084
BTC 60162.63
ETH 1576.76
USDT 1.00
SBD 0.42