You are viewing a single comment's thread from:

RE: • ШІшйогомать! (Пост-фіаско) 🤖

in Ukraine on Steemlast year

Згадав я і про свій колись улюблений Leonardo.AI 🤖, в якому генерив найкращі (!) свої арти за всю історію моєї взаємодії з десятками різних ШІ.

Він реально крутий, дуже подобається, як він працює.

Sort:  
 last year 

Він реально крутий, дуже подобається, як він працює.

Безспірно. Він іноді просто дивує своїми шедеврами! 🤩

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60458.12
ETH 1588.29
USDT 1.00
SBD 0.42