You are viewing a single comment's thread from:

RE: Як ми авто вибирали 🚘

in Ukraine on Steemlast year

Вітаю з таким важливим придбанням! Це річ і справді необхідна, як не крути, коли є діти, то постійно задумуєшся про приватний автотранспорт, бо громадський іноді просто вимучує і вибішує, а про мандрівки взагалі краще промовчати))

Sort:  
 last year 

То бажаю і вам стати автовласником! :)

 last year 

Та треба))

Вітаю, це реально крута покупка! З дітьми своя машина це вже не просто зручність, а майже необхідність. Бо той громадський транспорт інколи так виснажує, що вже ніякої радості від поїздок немає, особливо якщо ще й кудись подалі вибиратись. Я якраз на цю тему теж замислювався і паралельно дивився варіанти авто. У процесі натрапив на ncars.com.ua у них можна подивитись різні пропозиції і навіть купити електроавтомобіль, зокрема моделі від Xiaomi. Вирішив детальніше розібратись і, чесно кажучи, приємно здивувався зараз електрокари реально стають нормальним варіантом для сім’ї. Менше витрат, тихо їде, по місту взагалі кайф. Тому тепер сам серйозно думаю купити єлектромобіль, бо виглядає як практичніше рішення на кожен день.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.081
BTC 61010.85
ETH 1618.36
USDT 1.00
SBD 0.42