You are viewing a single comment's thread from:
RE: День Няньки, зустріч з ТЦК, та неймовірна краса навколо
Мені було так дивно і бридко що промовчав і нічого не відповів демонстративно вийшовши з магазину.
Схожі емоції. Реально бридко з тих людей, бо якщо у 22 році військлвим честь і хвала, кожен намагався подякувати, то зараз всі втікають від людей у військовій формі (у кращому випадку), бо це ж може ТЦК. 👀 А то ще й напасти можуть.
Так і це добряче вибішує особливо коли є уявлення що во та як відбувається зараз із нашими хлопцям ...