You are viewing a single comment's thread from:
RE: Diary Game: "День дурака та розетки"
Та ні, бо ти ж, як я зрозумів у відпустці і маєш можливість повністю присвятити увесь час ремонту? У мене ж все на купу))
Та ні, бо ти ж, як я зрозумів у відпустці і маєш можливість повністю присвятити увесь час ремонту? У мене ж все на купу))
Та да. Переклеїли 3 великі кімнати за 2 дні з розрахунку, що доводилось мотатись докупляти клею та самих шпалер (як каже теща - його багато не буває😅🤣🤣)