You are viewing a single comment's thread from:
RE: Question "?" AI - Contest (Конкурс питань)
Я все ж гадаю, що потрібне ставити обмеження на кількість запитань, щоб краще старатися, а не заспамлювати стрічку коментарів. Одне, можливо три спроби (число два для мене якесь незавершене не люблю, коли є дві спроби).
Дуже сильно сумніваюсь, що хтось відправить понад 5 коментаріів. Хоча, я звісно можу помелятись, заодно і перевіримо :)