You are viewing a single comment's thread from:

RE: Кавозалежність☕ або "Я буду не я якщо у чашці кава не моя"😂

in Ukraine on Steem2 years ago

Я теж зараз дозволяю собі випити тільки вранці розчинну каву з молоком, без цукру...))) Хоча вся їжа у мене зараз зовсім не така, як я полюбляю!))) А очь чай я майже не п'ю, хоча рекомендують пити зелений...

Sort:  
 2 years ago 

Я б з радістю і зелений чай випила. Дуже люблю заварні чаї. Але зараз на економ режимі, тому і чорний з молоком дуже добре іде 😂

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.081
BTC 61162.31
ETH 1630.20
USDT 1.00
SBD 0.42