You are viewing a single comment's thread from:RE: Ах як же хочеться на море 🏖️🌊View the full contextsuhano (66)Author | 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Згадав як колись був також на морі. Надіюсь що стабілізувалась і знову будем їздити
Живемо, віримо, молимося що так і буде 🇺🇦