You are viewing a single comment's thread from:RE: Небо над моїм містом ♥️View the full contextsuhano (66)Author | 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Це жах був тоді. І ті падлюки такі не приберуться ніяк
Тримаємось! Віримо і підтримуємо наших захістників!🇺🇦