You are viewing a single comment's thread from:RE: Неочікуваний,залітний гість🤗View the full contextsuhano (66)Author | 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Добре що птиця нічого не зламала.
Добре щьо ну наш кіт,ні наше 50 килограмове цуценя 😅 не вийшли на балкон,раніше за нас😂
Тоді було би горе