Бокс
Всім привіт! Знові пишу тоді коли в просторі України більше 200 шахедів. Буде весела ніч. Ну що хтось дивився бокс Усіка - Дюбуа, це шедеврально. Хоча наскільки я був втомлений вчорашнім днем але все одно вирішив подивитися це видовище. Поставив будільнік на 11 ночі , це неможно було пропустиити. Більшість українців вболівали за Усіка.
Значущій момент 5 раунд і технічний нокаут. Як це круто коли перемога є, шкода що прки над країною анресора . Не має перемоги але я надіюсь що вскорі все буде. Українці класний народ. То спав я сьогодні майже до обіду.
Тільки прокидався тварин нагодувати і знову спати. Думав на огород піти, та який там огород. Вже вечері пройшовся подивився що да як і все. Тим паче що дощ був сьогодні то поливати не треба було. Всім тихої ночі.
Фото 👇🏻
Усику від мене - БРАВО!!!!👏
Та від всіх українців браво