You are viewing a single comment's thread from:
RE: Призи за активність №105
😂 Ну от, уся тактика коту під хвіст!
Але здаватися зарано. Може, мені просто замовкнути й подивитися, як ти викручуватимешся? 😉 Хоча ні, мовчати не хочу, тож наздоганяй, як умієш! 😝😁
У цю гру можна грати довго (якщо є час звісно 😁). Зараз принаймні от сів написати допис, дивлюся - відповідь на коментар червоним засвітилася, то ж відповісти в принципі нескладно - якась хвилька часу.
Ну от бачиш, як я тебе мотивую до активності. 😜 І допис пишеш, і коментарі швиденько наздоженеш. Чекаю на твій новий коментар, а то геть розслабився. 😆
Ти права, тільки ця дружня перепалка допомагає підтримувати активність на прийнятному рівні 😂. Літня спека зовсім не мотивує щось робити, а тут ще й невідомого для кого стараєшся 😄.