You are viewing a single comment's thread from:RE: +35, лінь та домашні подвигиView the full contextView the direct parentstrecoza (77)adminADMIN | 🇺🇦 Delegate[15000]in Ukraine on Steem • 11 months ago У Слона батьки живуть у сусідньому домі, а сам Слон живе два кілометра від мене))
Оце так, Ви мабуть друзі з дитинства?😁
Ні, ми разом працювали))