You are viewing a single comment's thread from:
RE: На шляху до помаранчевої майстерні
Ну що, робота зроблена величезна, просування є)) це вже маленька перемога)).
Мийка високого тиску - клас!
Ну що, робота зроблена величезна, просування є)) це вже маленька перемога)).
Мийка високого тиску - клас!
Сама не вірю, що зробила. Там таааакеее було!