You are viewing a single comment's thread from:RE: Конкурс “Стає веселіше”View the full contextstrecoza (77)adminADMIN | 🇺🇦 Delegate[15000]in Ukraine on Steem • 2 years ago Стає веселіше
плюс))
(замість плюса ставиться точка) ))