You are viewing a single comment's thread from:

RE: Звідки черпати енергії тонкого плана. Частина 1 #longread

in Ukraine on Steem2 years ago

не в тему: давно хотів запитати - а як там serey поживає? живе? - зайшов був свої фотки витягти, бо звідти швидше ніж в компі шукати - а вони вже зникли звідти((

Sort:  
 2 years ago 

Привіт. Serey працює, мій апвоут дає аж 2100+ монет, проблема в тому, що їхня монета вже десь із рік, як видалена з біржового лістингу і тому коштує нуль.

Також Серей за борги відключили колишній якісний редактор, і тепер поставили новий, простіший. Тому всі фотки, які завантажувалисся на попередньому редакторі, позникали і на місці них лишилися просто "биті" білі вікна (твій випадок). Я також заходив у свої старі пости, над якими якісно працював, і тепер обурювався на ті білі вікна.
Коротше, от така ситуація, поступово від телеги колесо за колесом відвалюється.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.089
BTC 59518.74
ETH 1569.91
USDT 1.00
SBD 0.42