The Diary Game : Про мій деньsteemCreated with Sketch.

in Ukraine on Steem2 months ago

IMG_20230207_164205.jpg

Всім привіт, друзі! Люблю торт який зветься Наполеон, бо цей чувак колись спалив мацькву... Коротше день у мене сьогодні був мега насичений, ось про це і напишу.

Ранок, прокинулася і вирішила відвідати стоматолога. Я зараз шукаю путящого протезиста, бо мені хочеться трохи відновити зуби. Час від часу металокераміку потрібно міняти, а я якось була забила на це і, коротше час настав. Посмішка гарна, але я знаю, що є там проблеми, які "оком не побачити". Отже я прокинулася, вирушила у дорогу, зустріла подругу, ми з нею каву випили, трохи потренділи і розійшлися. Вже коли я майже дійшла до стоматології, дзвонить мама і каже, що є у нас одне на двох мега завдання.

Моя донька зі своїм хлопцем живуть у країні НАТО, а тут стався такий випадок, мати хлопця приїхала в Україну, бо у неї татко помер. Ну довго писати, ми з мамою моєю швиденько пробіглися по магазинам і пішли знайомитись з можливо майбутньою свекрухою. Порозмовляли, обмінялися всіма контактами та передали для малишні українські смаколики. Я ж як мама, напхала повно всякого, і моя мама напхала, короче, головне, щоб свекруха все це доперла.

Ось так я до стоматології і не потрапила. А потім прийшла мені смска, що на новій пошті валяються мої замовлення, напередодні я замовляла чохол на телефон, та підставки для своїх ікон. Бити дірки у стінах не хочеться, а ось на підставках картини виглядають наче непогано. Приклад як воно виглядає, нижче, щоправда тут вже не три, а дві ікони.

IMG_20230207_170336.jpg

Одну я сьогодні подарувала свекрусі, бо думаю, знайомитись з пустими руками якось не зручно. А так і приємно і згадка про нас буде.

IMG_20230207_174215_726.jpg

Свекрусі подарувала ось цю, Симістрільну. Начебто їй сподобалось. Мені ця ікона саме найбільше запам'яталася, бо згадую як її шила, довго чекала потрібний бісер. Той бісер рідкого кольору, і його можна було купити тільки за замовленням. Семистрільна вийшла мега красива, з переливами всіх кольорів золота. А собі таку ж саму ще колись виш'ю.

Коротше, далі про мій день. І оце ми лазили з мамою по місту, то на пошту, то по магазинам, то у кафе каву пили, потім понесла нас нелегка доля у секонд. Ну ми вийшли задоволені, бо таких тряпок класних купили! Спершу не планували, але поперлися у той секонд, а там вже як вийшло. Зараз закинула речі у пральну машину і зараза світло зникло! От де ж його бляха муха! Пралка заглохла, інтернет лайно, то є то немає, тому я оце їм торт Наполеон, п'ю чай, пишу цей допис, та чекаю на світло.

________🇺🇦________

Все буде Україна!

image.png

Sort:  
 2 months ago 

Покажеш одяг))) я таке теж люблю – купити 10 брендових кофтин по 20 грн кожна)))

 2 months ago 

Та то майже лахміття для роботи. На спецовку.

 2 months ago 

аааа. ну все одно покажеш)))

 2 months ago 

Гарний подарунок!!! А я вже й забула, коли була у секонді!))) Та й свого хватає!)))

 2 months ago 

Ми з мамою ходили щоб купити на роботу спец одяг, для зручності, ну і нас поглинуло у всі тяжкі 🤣

Congratulations!
This post has been upvoted through steemcurator07.
We support quality posts anywhere and any tags.
Curated by : @nahela

TEAM 4 CURATORS

 2 months ago 

Дякую 🤗

 2 months ago 

Твої шедеври заслуговують бути у Луврі!)) Дуже круті роботи!)

Я теж Наполеон обожнюю :)

 2 months ago 

Та ладно, у Луврі🤣

 2 months ago 

Гарний подарунок, та ще й своїми руками!

Coin Marketplace

STEEM 0.21
TRX 0.06
JST 0.026
BTC 27813.64
ETH 1768.95
USDT 1.00
SBD 2.79