You are viewing a single comment's thread from:

RE: Акація

in Ukraine on Steemlast year

Ох, запах акації - це сказка!
А мед смачнющі ліки.
А чай..
А варення..
Якби не війна, насолода від всього того була б більша. А так...
світ наповнен мерзотою:((

Sort:  
 last year 

Нажаль 🥹 немає і хвилини, щоб ця хтонь не напомнила про себе - тривогами, очікуваннями дзвінків і повідомлень, самим існуванням у мене телеграмма 🤦

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60680.17
ETH 1603.99
USDT 1.00
SBD 0.42