Два кроки ступила і шнурки розв'язалися хоча були крепко зав'язні. Можливо також якийсь знак хто його знає.
Схоже на знак, що треба не тільки цукерки покласти, а й низько вклонитись всім героям, що нас боронили живими та тепер янголоми продовжують боронити ...
Вічна їм слава!!!