You are viewing a single comment's thread from:

RE: Як ми авто вибирали 🚘

in Ukraine on Steemlast year

Вітаю з автівкою, класна тачка!

Чи стала я вважати автовласників серйозними людьми, коли вирішила перейти на їхній бік? Звісно, ні!

Що прям-таки і не серьозні?😂 Хоча пояснення цьому ти вже написала...

Sort:  
 last year 

А якщо серйозно, то все одно мрію, щоб Україна після війни стала схожа на Нідерланди: щоб на 1 авто припадало 100 велосипедів, і доріжки були ідеальні:)

 last year 

О, це було б чудово!!! Буду мріяти з тобою разом про таке. Я була в Нідерландах, там дійсно чудово в цьому плані та і не тільки в цьому. Хоча там все маленьке, а мені,наприклад, щоб в Харкові дістатись до центру то 20 хвилин на машині 🥴А на веліку то буде часа два?

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60306.02
ETH 1581.78
USDT 1.00
SBD 0.42