у нас теж холод собачий на вулиці, майже увесь цвіт на деревах осипався вже, запилення не відбудеться.. тож дерева відпочинуть. На відміну від наших воїнів,як ти і написав...
у нас теж холод собачий на вулиці, майже увесь цвіт на деревах осипався вже, запилення не відбудеться.. тож дерева відпочинуть. На відміну від наших воїнів,як ти і написав...