You are viewing a single comment's thread from:RE: Нам ніхто не допоможе, ніхто! 😓View the full contextView the direct parentnobilisa (70)Author | Delegate [3000] 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Дякую, але не весело все то...
Та я ж не про весело, а що добре все описано
Дякую!!!