You are viewing a single comment's thread from:

RE: Хто не любить іграшки - то й не я. =))

in Ukraine on Steemlast year

Та ти ще тА дівчинка закохана в ляльки! 😘
В моєму дитинстві взагалі були страшні ляльки.
А ось коли з'явилась у старшої дочка барби, хоч і китайська, ми обидві закохались.
Донька навіть косу свою відрізала і ми наклеїли їх на барбі. Це було дуже зворушливо! (не пам'ятаю чи писала я про це вже колись)

Sort:  
 last year 

В мене теж такі були, в котрих очі закриваються, я ними не гралася. Вже потім зʼявилися Барбі, Сінді. Та, награтися ними я не встигла, швидко виросла. Та й не було стільки одягу. Мені сам кайф перевдягати ляльок і створювати їм нові образи.

Донька навіть косу свою відрізала і ми наклеїли їх на барбі. Це було дуже зворушливо.

Не памʼятаю щоб писали про це. Хоча могла пропустити допис, хоча про лялечок ніби всі читала.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60464.71
ETH 1591.06
USDT 1.00
SBD 0.42