You are viewing a single comment's thread from:RE: • Літня прожарка 2025 🌞View the full contextView the direct parentnobilisa (70)Author | Delegate [3000] 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year були б дощі, тоді так, погоджуюсь. А то прийдеться скважити рити))