You are viewing a single comment's thread from:

RE: • Літня прожарка 2025 🌞

in Ukraine on Steemlast year

Я теж чуло про те, що сонце поглине Землю. Але ж перед нами до неї ще кілька планет. Так що поживемо ще, погріємось))) Аби б вода була для басейнів))

Sort:  
 last year 

Я теж чуло про те, що сонце поглине Землю. Але ж перед нами до неї ще кілька планет. Так що поживемо ще, погріємось))) Аби б вода була для басейнів))

Ще й як поживемо! Час є 😀 Якщо води немає, може на крайняк дощової набрати, для плавання згодиться 😀

 last year 

були б дощі, тоді так, погоджуюсь. А то прийдеться скважити рити))

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 64092.03
ETH 1728.73
USDT 1.00
SBD 0.42