You are viewing a single comment's thread from:RE: Хазяїн в дворіView the full contextnobilisa (70)Author | Delegate [3000] 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Весна спонукає котів жити своє активне життя))) Ха-ха, моя кішка стерільна, а коти вже під'їзд помітили. Але я з тим борюсь.
Останім часом в дворі купа котів з'явилось. Раніше якось іх не було.
Та зараз котів багатенько скрізь. Скоро як в Стамбулі буде)))
Та і людей в моему місті багато. Кому не подобаються коти то вони їх травлять
та щОб їм за це!...