You are viewing a single comment's thread from:
RE: Artificial Intelligence (AI) Creative Arts Contest "Spring Awakening" (Весняне пробудження)
Ну що ж, наштовхнули ви мене теж на генерацію картинок)) Дякую @
andrea.boji, що підказав ШІ з яким лекго справлятись.
Ось моя спроба спілкування не з людиною. Дивне відчуччя, до речі, від цього...
ШІ не завжди видавав вірне завдання, ну то й ладно))) Приймайте, що є!
Весняне пробудження громко кукарікаючего півня на світанку сонця, в саду квітущих пролісків!)))
Клас!!! Дякую за участь. Дуже символічно, що для коркурсу ти обрала саме півня. Якщо не помиляюсь саме їм ти присвячувала свої перші дописи
Так, в мене ж колекція півнів, я про них поступово розповідатиму.