Sort:  
 last year 

🤣🤣🤣
Як на мене, написати коментар - це найкращий із способів вбити часс (н точно кращий ніж залипання в стрічки чи гра в телефоні)

 last year 

Не люблю вислів "вбити час", бо мені його катастрофічно не вистачає.

 last year 

🤣🤣🤣

тут ми схожі.
Ти не овен за гороскопом? Бо твоя настирність викликає повагу. а таке в мене буває до овнів та скорпіонів

 last year 

ні, я звичайний Стрілець!😇

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 60000.47
ETH 1565.58
USDT 1.00
SBD 0.42