You are viewing a single comment's thread from:

RE: Доброго ранку)

in Ukraine on Steem10 months ago

Так я не за вправи казала))) мала на увазі, що ти гарно навчилася створювати дефіцит калорій, що допомогло побачити досить гарний результат без фізичних вправ. Мабуть невірно думку сформулава))))

Sort:  
 10 months ago 

А, то все заслуга жопіті чату ну і моїх зусиль

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60139.89
ETH 1573.40
USDT 1.00
SBD 0.42