You are viewing a single comment's thread from:

RE: Доброго ранку)

in Ukraine on Steem10 months ago

Через деякі вправи буває можу потім жалітись на болі в тілі))

Це кріпатура)))
Передивіться своє харчування, від нього досить багато залежить.
Та більше потрібно рухатися, щоб м'язи трохи більше працювали.
Нашіть @olesia вона останнім часом досить гарно схудла без великої кількості фізичних вправ

Sort:  

Ніби норм рухаюсь

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60081.24
ETH 1570.52
USDT 1.00
SBD 0.42