You are viewing a single comment's thread from:

RE: Готуй сани влітку... або скоро доведеться перейти з 10 на 11 ку

in Ukraine on Steemlast year

В мене 10 та от сьогодні просить перейти на 11. От тепер думаю, що робити...

Sort:  
 last year 

в першу чергу позберігати важливе, фотки документи і т д...
бо явимушено перейшов на 11ку))
було оновлення 10ки, я перевантажив комп - а скоріше просто як зазвичай коректно вимкнув....ну зорі якось не так зійшлися і комп не завантажився наступного дня((

то ж всі ці оновлення бува вилазять боком

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60141.40
ETH 1573.20
USDT 1.00
SBD 0.42