You are viewing a single comment's thread from:

RE: 🖥️Ще один мініпк - 📦FIREBAT AK2 PLUS MiniPC N100🖥️

in Ukraine on Steemlast month

ніби відновлена( з браку чи якось чи б/у)

я не уявляю як можна памʼять відновити після браку, бо брак або є, або його немає, може все ж б/у... Китайці радують цінами на памʼять, а в місцевих магазинах просто страшно дивитися. Нещодавно брав 8 гб DDR3 на старий ноутбук, дуже задоволений. Я б хотів взяти й SSD нормального обʼєму, але боюся. Навіть не за гроші, а за те що буду зберігати на тому диску ))

1000069093.jpg

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 64215.36
ETH 1736.03
USDT 1.00
SBD 0.42