You are viewing a single comment's thread from:RE: Біткойн, септик та білочкаView the full contextmaxart (70)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • last year Одразу відчувається, що допис написаний зранку або вдень, присутня бадьорість духу 😁
Та де там бадьорість 😁. Та що вчора шашлик смажили, випили по чарочці 😉. Та ще втома від важкої фізичної праці так просто не минає, як ще кілька років тому - помітив таке недавно. Як то кажуть - ми не молодіємо, на жаль.