You are viewing a single comment's thread from:

RE: Флеш-моб «Гарний настрій» Машина - це не тільки засіб пересування...)))

in Ukraine on Steem2 years ago

І це усе за 30 хвилин які я була у лікаря 😳 БІДОЛАШНА МОЯ МАШИНА 😑

Sort:  
 2 years ago 

І не кажи, сонечко!))) А якби твої обидві донечки-квіточки були одні в машині, то ти її зовсім не впізнала б!))) Та й чи змогла б доїхати додому?!)))

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60371.10
ETH 1581.81
USDT 1.00
SBD 0.42