You are viewing a single comment's thread from:

RE: Трон для дупці

in Ukraine on Steem2 years ago

Рекламна тему усюди бо він новий, його треба розрекламувати. А ось по відношенню до доставки то таке собі питання .. наприклад я живу у місті Запоріжжя. Нажаль деякі країни вважають це місто окупованим 😠 я це знаю точно бо друзі із Запоріжжя тепер нажаль живуть усюди. Так ось тему як і джум не доставляють посилки до мого міста. Аліекспрес теж(але там є фішка як можливо обійти цей ступор).
А взагалі вже давно товари з Китаю м'яко кажучи не настільки гірші по якості, а іноді і навпаки.

Sort:  
 2 years ago 

Дякую за прекрасний ккоментар!
Я за іншу рекламу теми писав, ту, що в середині додатку. Вона ніби беззупинно ллється...

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 60016.31
ETH 1576.59
USDT 1.00
SBD 0.42