[UA]Contest - "Object of the Week" #68: Лікер Jagermeister 🦌steemCreated with Sketch.

in Ukraine on Steemlast year (edited)

 Вітаю! Не зміг пройти повз конкурсу від @strecoza. Тема цього тижня "Алкоголь", але пияка з мене такий собі, я більше полюбляю щоб було смачно. Водночас дуже не люблю поєднання солодкого та алкоголю. Ось такий я дивний.

 Останнім часом з алкоголю в нас більше домашнє вино та самогон власного виготовлення (виключного батько для себе робить), тому вирішив в рамках конкурсу розповісти про пляшку лікеру Jagermeister, який мені подарували десь більше року тому.

image.png

 Німецькою Jägermeister перекладається як старший єгер. Таку назву лікер отримав через те, що його творець був мисливцем, а сам напій був створений як лікарський засіб (ну як завжди😅) для поліпшення травлення (під чарочку завжди все йде добе, згодні?😁).

image.png

 Лікер отримають шляхом мацерації (розкладання продукту на частини під дією рідини) 56 (!!!) компонентів (точний перелік тримається в секреті). Витримується напій в дубових бочках.

image.png

 Вживають напій виключно у охолодженому стані (я його тримав у морозильній камері, тому він був дуже холодним і смачним). Лікер можна вживати як самостійний напій (його рекомендують вживати залпом), або можна використовувати для приготування різних коктейлів.

image.png

 Лікер мені подарували разом з двома фірмовими чарками, які я також оходжував у морозильній камері перед вживанням напою.

image.png

 Напій можна спробувати посмакувати, але на смак він як справжній лікарський засіб, і не всім подобається на смак. Однак, я смакував з задоволенням (звичайно, хто дивиться в зуби дарованому коню😅😉). Як подарунок, дуже класна штука!

 Чесно кажучи, він дивом дожив до цього часу, тому що я про нього просто забув. Точніше не так: я думав що його вже давно вжили ним вже полікувалися 😁

 Тож якщо шукаєте "щось" до вечері, беріть Jagermeister , не пошкодуєте!

Sort:  

Thank you, friend!
I'm @steem.history, who is steem witness.
Thank you for witnessvoting for me.
image.png
please click it!
image.png
(Go to https://steemit.com/~witnesses and type fbslo at the bottom of the page)

The weight is reduced because of the lack of Voting Power. If you vote for me as a witness, you can get my little vote.

TEAM 5 CURATORS

This post has been upvoted through steemcurator08. We support quality posts anywhere and with any tags. Curated by: @chant

 last year 

О, Егерь) Як як завжди кажу, не пияцтва раді, а здоров’я для ))))

 last year 

7258xSVeJbKkzXhyseBP4PYz11eBDT8sW2oR1a4vfVFS6HqzFtmzjWF15GkzJ4phdM3za1ePkNUFXBoXQTtUAQ2qtKjdbkXiT3WVjVh1wRqNqMCd4SXAmRkviKsJeqgadbJZi7uPJZ9R8.png

 last year 

залпом!? капець))

дякую за участь

 last year 

так там не багато!😁

Coin Marketplace

STEEM 0.29
TRX 0.11
JST 0.034
BTC 65176.94
ETH 3182.42
USDT 1.00
SBD 4.06