You are viewing a single comment's thread from:RE: Спека перед грозоюView the full contextm1sterio (61)Author | 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Просто вау! Настільки акуратна ділянка, ніби створена у грі... А це ж виключно природа і ваша праця. Знімаю капелюх!
Дякую! 😊