RE: Що нового у Steem 16.08.2024
Часто люди нехтують своїми правами і не хочуть розбиратися в цьому питанні.
Часто люди нехтують рідною мовою, не хочуть розбиратись й орієнтуються на сососіську локалізацію )) (це узгоджена іронія)
Тож ці поняття краще розрізняти, щоб менше плутатись. В оригіналі (англійською) чомусь не називають однаково. 🧐
Ось до чого вдалось дійти із ШІ:
Для уникнення плутанини в термінології, в контексті блокчейну Steem, варто чітко розрізняти:
"Делегати" (Delegates) - це учасники, яким власники Steem Power делегують свою "силу голосу" для отримання певних переваг чи вигод. Вони не обов'язково мають бути "свідками".
"Свідки" (Witnesses) - це учасники, обрані спільнотою для створення нових блоків у блокчейні Steem. Вони виступають як спостерігачі та контролери за процесом підтвердження транзакцій.
Тобто, у Steem:
Власники Steem Power можуть делегувати свою "силу голосу" будь-яким учасникам, які стають "делегатами".
А "свідки" - це окрема група обраних учасників, яким довіряє спільнота для створення нових блоків.
При цьому, можна сказати, що "свідкам" також делегується певна частка відповідальності та повноважень щодо підтримки цілісності блокчейну. Але вони отримують це не через делегування Steem Power, а через довіру спільноти.
Пояснення дуже влучно розмежовує ці два важливі концепти в Steem - "делегати" та "свідки", що допомагає уникнути плутанини.
Я сподіваюся найближчим часом доробити українську локалізацію Steemit і тоді буде тільки один термін 🙂. Але коли її буде впроваджено - це вже інше питання. Я все таки думаю, що witnesses - це свідки.
Справа в тому, що звертаю вашу увагу саме на факт того, що:
Тож як воно виглядає, особилво зараз? (риторичне питання)
Можливо це буде корисно або ні
Для розуміння цієї маленької деталі в мисленні, що може впливати навіть на геополітику, залежно від індивідів що її припускають, пропоную змоделювати маленьку ситуацію й відсідкувати власну реакцію. Наприклад, ви прийшли посвятити яйця, а замість Бога, св'ященник використовує ім'я Аллаха. Ніби й схоже слово, ніби й теж саме значить з певної точки зору, але християнська релігія не посилається на Коран, а використовує Бібілю як основу. А ще мабуть було б цікаво вам почути, як хтось розповідає, як в церкві іменем Аллаха можна чи треба св'ятити яйця, й побачити збоку які гримаси буде зображати ваше обличчя. 🙂☀️