You are viewing a single comment's thread from:

RE: Чи можна кип’ятити воду повторно?

in Ukraine on Steem6 months ago

Ага, це ще раз мене наштовхує, що в тій хімії не тямлю. Подібну річ мені ШІ Gemini 3 PRO (як новіша база й думалка на тесті), на супутне питання про хвилі кав`ярень. Там випливло таке, що смак при повторному ки'ятінні буде бляклий у напою (поки в теоріх).. З іншим треба дуже глибоко розбираться(як для себе)).

Posted using SteemX

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59511.06
ETH 1566.48
USDT 1.00
SBD 0.42