You are viewing a single comment's thread from:

RE: Добри ранок, ви читайте а я дрімати😅

in Ukraine on Steemlast year

Тобто план побігати, а потім далі спати? А це прикольно, ми з дівчатами все хочемо навчитися так саме робити, тільки ми не бігаємо, просто гуляємо, бо моїм колінам вже все, бігати не альо

Sort:  
 last year 

Поспати в принципі не вийшло.

План з самого ранку зробити саме важливе, а далі. коли з'явився час - використати його на дрімання (це не сон, це запланований час на відпочинок 15-30 хв не більше)

Класний план, і дисципліна тримається і за можливості і бажання можна відкоригувати потребу у сні.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.089
BTC 59525.90
ETH 1570.17
USDT 1.00
SBD 0.42