You are viewing a single comment's thread from:

RE: Моє бачення розвитку спільноти | А шо думаєте ви?

in Ukraine on Steem4 years ago

Привіт. Згоден практично з усіма пунктами, але особливо з 1-м,2-м та 8-м.
І ще є питання (як у О. Трибушної): Що конкретно Ви очікуєте від українських авторів?

Sort:  

Дякую за прекрасну ідею для поста!)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 59927.49
ETH 1566.32
USDT 1.00
SBD 0.42