You are viewing a single comment's thread from:

RE: • Що б ви взяли з собою на безлюдний острів? 🏝️

in Ukraine on Steemlast year

По зброї дилема, бо з ножем хер що вполюєш, а з автоматом вполюєш, але хер білуєш.
Та все ж первобитні люди якось робили знаряддя. До того ж, сподіваюся, штик-ніж іде невід'ємною частиною автомату, як і набої.

Sort:  
 last year 

По зброї дилема, бо з ножем хер що вполюєш, а з автоматом вполюєш, але хер білуєш.
Та все ж первобитні люди якось робили знаряддя

Ніж тут виступає як допоміжний елемент у полюванні, бо, так, з ножем полювати важко. Можна зробити з нього спис присобачивши на якусь палицю і спробувати дістати рибу на мілководді, або добити тварину що потрапила у твою пастку.
Ну, так, первісні люди робили ножі і сокирки з каменю, якісь виточували, інші достатньо було просто правильно розбити, щоб утворився плаский шматок з дуже гострою кромкою)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.089
BTC 59525.90
ETH 1570.17
USDT 1.00
SBD 0.42