You are viewing a single comment's thread from:

RE: Керинейська лань.

in Ukraine on Steemlast year

Так)
Схоже, сонечко уже не заблукає в печерах, і все буде добре)

Кілька днів тому я робив цикл ось таких сонечок. Можна буде пізніше також їх зробити в гіф під відео:

Соняшник 1.jpg
А твоє сонечко з факелом в печерах це до речі також ціла окрема тема для мультика.
Якщо захочеш це реалізувати, я створю тобі під цей кліп якусь музику без слів. Щось типу "Так говорив Заратустра"))

Sort:  
 last year (edited)

Не заморочуйся. Тема класна та все що по ній є це лише сонечко, факел та вічний вогонь.

І полярна зірка 😆😆😆😆
Ця ідея повʼязана з нею.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60178.54
ETH 1576.95
USDT 1.00
SBD 0.42