You are viewing a single comment's thread from:

RE: Монетка Долі (казка), Частина 1. У співавторстві з @diodao

in Ukraine on Steemlast year

Сам сміявся, і з трьох десятків варіантів монетки обрав той, що заставив мене хохотнути.
Ші це вже як наші Хроніки Акаші: ти у нього просиш просто золоту монетку з ведмедиком і їжачком та написом "Дао", а він несподівано додає туди ще трохи Кама Сутри + китайські єрогліфи.

Але я розумію чому. Бо Дао це східне пойняття. Ну, і для нормального Дао, ведмедика і їжачка треба нормально зістикувати. Все це Ші розуміє в секунду, а ми лиш потім допетруємо.

Sort:  
 last year 

Бо Дао це східне пойняття. Ну, і для нормального Дао, ведмедика і їжачка треба нормально зістикувати. Все це Ші розуміє в секунду, а ми лиш потім допетруємо.

Красава!!! Радий що вашу працю оцінив і стімітовський куратор. Ви заслужили

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.089
BTC 59525.90
ETH 1570.17
USDT 1.00
SBD 0.42