Sort:  
 last year 

Я ж ніби не писала що вона неймовірна?)

 last year 

Це вже моя особиста ремарка, бо не тільки ж твої коменти, а всі твої пости в якомусь сенсі є "розповіддю про твою неймовірну фантазію".

 last year 

Я в дописах між іншим не фантазую. 😆
Лише в тих де пишу розповіді і підписую що це власні історії. І таких дописів лише 5.

 last year 

Я в дописах між іншим не фантазую. 😆

Строго науковий підхід? ;-)

Мабуть, і правда мені варто було розмежити терміни "фантазія" та "уява", бо це трохи різне.

Просто "фантазувати" і "Будувати уявлення" про маловивчений предмет дійсно різні речі.

Але джерело фантазії та уяви я бачу як одне.

уява

уява

уява

 last year 

Можеш називати це як завгодно. 🫢
Впринципі хоч фантазією…

 last year 

Сподіваюся, ти замінила фото ключика на скалку для тіста не тому, шо мене вже "тріснути хочеться"?))

Можеш називати це як завгодно. 🫢

Добре, тоді я назву це твоєю креативністю, і це одразу згладить кути неточних формулювань.

 last year 

Сподіваюся, ти замінила фото ключика на скалку для тіста не тому, шо мене вже "тріснути хочеться"?))

Мені треба було створити колобка з букетом ромашок. На кухонному столі. А Ші не знає що таке колобок.

Це остання створена картинка. Все просто.

креативністю

Ок 👌

 last year 

Дійсно не знає, і малював спершу замість колобка якогось білого Каспера.

Проте, я вмію умовляти.

Подобається, чи якось інакше хотіла бачити?

Колобок.jpg

 last year 

Строго науковий підхід? ;-)

Науковий - ні. Ірраціональний скоріше.
Я б сказала пронизаний архетипом дурня.

 last year 

Про архетип дурня я ще вчора хотів додати цікаве, коли писав про Райдо.
Та стаття і так виходила великою.
Ти не бачила фільм "Девята Брама"? Я б міг описати його як "Аркан Дурак в потоці Рун Прибою".
Персонаж, містер Корсо має талант не чинити спротив потоку подій, і не втікати від нього (як більшість людей), а віддається потоку і просто слідує йому. В результаті його постійно диявольські "вивозить".
Геніальний фільм, я передивляюся його щороку в травні, і дуже раджу, якщо не бачила (точно не доведеться розбивати на три дні).

 last year 

Не бачила. Пізніше гляну хоча б опис, тоді зможу сказати зайде він мені чи ні. :)

 last year 

містер Корсо

Якби написав що Джонні ДЕПП. Було б куди краще. 😆🤭

 last year 

Ахах, просто я був певен, що фільм тобі зайде на з вірогіднюстю 99% якщо тільки ти глянеш опис або трейлер. Так що заманювати Джонні Депом тут зовсім не обовязково.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 59609.55
ETH 1570.16
USDT 1.00
SBD 0.42