You are viewing a single comment's thread from:
RE: Історія.
Мабуть перший варіант.
Бо мені апнули допис, який відібрали до десятки кращих.
Але по експлореру бачив, що апнули 20 постів.
Мабуть перший варіант.
Бо мені апнули допис, який відібрали до десятки кращих.
Але по експлореру бачив, що апнули 20 постів.
Досвід покаже.