You are viewing a single comment's thread from:

RE: «The Sorrows of Satan»

in Ukraine on Steem2 years ago

Вже казав раніше, що помічаю у нас із тобою певну синхроністичність, та сьогодні це взагалі "по красоті" (скрін).

Стосовно ж бога і диявола я мало переживаю, думаю у них обох все буде добре. Вони просто граються в "хорошого і поганого поліцейського".

Діва Дао.jpg

Sort:  
 2 years ago 

Неймовірна синхронність :)

Вони просто граються в "хорошого і поганого поліцейського".

Ось такого 😂😂😂
IMG_1090.jpeg

 2 years ago 

Шикарна картинка. Така тільки у тебе і у Майкла Джексона?)

Якби ще всі написи розібрати. Бачу вверху "макропроцеси" і внизу "мікропроцеси", чи принаймні споріднене слово (може, "макрокосм"). І "Stela" на лівій частині стрічки, що може бути версією слова "Stella" (зірка), а може й ні.
Сформовану Гексаграму не помітить тільки комуніст. Загалом, ще одна версія "Інь-Ян".

 2 years ago 

Виходить, що тільки у мене.
😂😂😂

Загалом, ще одна версія "Інь-Ян".

Згодна)))

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60464.71
ETH 1591.06
USDT 1.00
SBD 0.42