Майдан. Зима в вогні

in Ukraine on Steem3 months ago

Сьогодні для особового складу провів показ фільму "Майдан. Зима в вогні" ("Winter on fire"). Я вже нещодавно читав лекцію про Майдан, але це така тема про яку можна згадувати і говорити багато. Та й ніякі слова не замінять відео, кадри з тих подій. Це, до речі, перший український фільм, який з'явився на Netflix та хронологічно він дуже вдало побудований.

Тему Майдану піднімаємо і тоді коли говоримо про початок російсько-української війни, про створення перших добровольчих батальйонів, про тогочасну політику і геополітику.

В той же час, цей фільм - досить важкий, про це варто попередити тих, хто буде його дивитись по моїй рекомендації. Перегляд такого кіно - це не розважальний захід, це важка й трагічна наша історія та дійсність, яка триває, бо на жаль "Плине каче" продовжує виконуватись по всій Україні...

Що змушує мене задуматись: те, що зараз відсоток людей, які активно задіяні в війні та працюють для перемоги приблизно такий самий як і тоді на Майдані... А для швидшої перемоги потрібно значно більше..

Coin Marketplace

STEEM 0.27
TRX 0.12
JST 0.032
BTC 66503.40
ETH 3078.67
USDT 1.00
SBD 3.70